NC BEAUTY SALON

آرایش مناسب با رنگ لباس

آرایش مناسب با رنگ لباس

این که رنگ مناسب با لباسی که پوشیده می شود را انتخای کنیم که علاوه بر هماهنگی با رنگ پوست با رنگ لباس همخوانی داشته باشد و باعث ایجاد هارمونی شود، کار دشواری است ولی در این مطلب با کمک انسی صالحی، میکاپ آرتیست در یکی از سالن های زیبایی برتر در تهران به شما آموزش می دهیم که چگونه با چه رنگ لباس چه سبک میکاپی را داشته باشید که جذابیتتان افزایش پیدا کند.

آرایش-مناسب-با-رنگ-لباس

با پوشش مشکی و سفید

برای لباس های مشکی و سفید می توان هر نوع آرایشی را در نظر گرفت ولی انسی صالحی توصیه می کند تا بهترین و مناسب ترین آرایش با این رنگ لباس رنگهای ملایم سرخابی کمرنگ، صورتی مات و زرشکی و قرمز برای لب ها است. در کنار این مورد، آرایش چشم و سایه کشیدن سایه خاکستری تیره در انتهای چشم و روشن در میانه و گوشه داخلی چشم باعث افزایش زیبایی چهره می شود.

با پوشش قهوه ای

برای لباس های قهوه ای رنگ بهتر است برای میکاپ رنگ هایی مانند آجری، طلایی، کرم قهوه ای روشن و بژ برای چشم ها و رژهای ملایم قهوه ای روشن، آجری و نارنجی کمرنگ برای لب ها انتخاب نمایید.

پوشش سرمه ای

برای لباس های سرمه ای، توصیه می شود تا از سایه های ملایم ابی مات و یا سرمه ای کمرنگ استفاده کنید و در گوشه چشم تا نزدیک بینی با رنگ صورتی روشن آرایش کنید. برای لب ها رژ های سرخابی و صورتی ملایم توصیه می شود.

با پوشش خاکستری

برعکس رنگ مشکی باید در این نوع از آرایش از سایت های مشکی در کنار خاکستری استفاده شود. در داخل چشم می توان از سایه صورتی مایل به سفید استفاده کرد. رژ لب در طیف های بنفش، صورتی و سرخابی می تواند جذابیت میکاپ را افزایش دهد.

برای آموزش نحوه کشیدن سایه کلیک نمایید.

چشم ها را با سایه های انتهایی کمی مشکی که در کنار خاکستری محو شده و به سمت داخلی چشم از کمی صورتی مایل به سفید استفاده شود و برای لب ها نیز از انواع رژهای بنفش و همینطور صورتی و سرخابی کمرنگ استفاده شود.

با پوشش آبی

در پوشش های آبی میکاپ کمی متفاوت خواهد بود. در صورت پوشیدن شال و روسری های آبی با توجه به توناژ رنگ ، برعکس آن یکی در صورت پر رنگ بودن روسری، میکاپ روشن و و در صورت روشن بودن روسری، میکاپ تیره استفاده کنید. برای استفاده از سایه های آبی تیره و سرمه ای از در کنار آن از سایه های آبی روشن هم استفاده کنید.

برای لباس های دارای رنگ های آبی لاجوردی و تیره، آرایش چشم ها با یک خط آبی تیره سایه زده شود و سایه روشن بیشتر استفاده شود. در گوشه چشم ها می توان از سایه صورتی استفاده کرد. رنگ مناسب رژ لب  صورتی و سرخابی براق و بسیار روشن است.

با پوشش سبز

در خصوص پوشش های سبز، با انواع رنگ های سبز، همان رنگ سایه را در کنار کمرنگ و روشن تر استفاده کرده و برای بیرون چشم و سایه می توان از رنگ های سبز یشمی و تیره استفاده کرد. برای رژ لب بهتر است از رنگ های های آجری روشن، نارنجی روشن و یا مات کمرنگ بکار برد.

با پوشش کرم

برای این نوع از رنگ پوشش توصیه می شود تا برای سایه از رنگ های خانواده قهوه ای استفاده شود که شامل روشن، تیره و بژ می شود و با توجه به سلیقه خودتان این رنگ ها را به کار ببرید. برای رژ نیز از رنگ های قهوه ای و بژ استفاده کنید.

با پوشش بنفش

برای افرادی که دارای پوشش بنفش هستند، توصیه می شود تا از برای کشیدن سایه چشم از رنگ های طلایی، بژ و در برخی از مواقع خاکستری تیره و روشن را در کنار بنفش استفاده کنند. به طوری که رنگ های تیره در انتهای چشم و روشن در داخل چشم باشد. رژ لب طیف رنگی بنفش براق و کمرنگ باشد.

برای آموزش قدم به قدم میکاپ کلیک نمایید

با پوشش صورتی

رنگ صورتی با رنگ هایی مانند خاکستری، آبی روشن و سرمه ای می تواند زیبایی فوق العاده ای را ایجاد نماید. از این رنگ ها می توان برای سایه انتهاب چشم و کمی صورتی در داخل چشم و نزدیک بینی استفاده کرد. رنگ مناسب رژ لب صورتی براق، کمرنگ و مات ملایم است.

آرایش-مناسب-با-رنگ-قرمز

با پوشش قرمز

در انتهای چشم تنها یک خط دودی تیره کشیده و با کمی خاکستری محو سازید. در قسمت میانی سایه از قرمز روشن تا هاله ای سفید رنگ در داخل چشم کشیده شود. رژ مناسب این میکاپ قرمز براق و مات می باشد.

با پوشش زرشکی

برای رنگ زرشکی توصیه می وشد تا از سایه های تیره و روشن تا سفید می توان پشت چشم استفاده کرد و رژ مناسب صورتی است که این میکاپ صورت را جذاب تر می کند.

این که رنگ مناسب با لباسی که پوشیده می شود را انتخای کنیم که علاوه بر هماهنگی با رنگ پوست با رنگ لباس همخوانی داشته باشد و باعث ایجاد هارمونی شود، کار دشواری است ولی در این مطلب با کمک انسی صالحی، میکاپ آرتیست در یکی از سالن های زیبایی برتر در تهران به شما آموزش می دهیم که چگونه با چه رنگ لباس چه سبک میکاپی را داشته باشید که جذابیتتان افزایش پیدا کند. برای دریافت وقت از سالن زیبایی زنانه در سهروری می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

نکات پایانی

  • انسی صالحی درباره انتخاب رنگ رژ و سایه برای انواع رنگ های لباس موارد تکمیلی زیر را بیان می کند.
  • رژ گونه و رژ باید رنگ یکسانی داشته باشد.
  • به منظور آموزش نحوه صحیح رژگونه و رژ لب به اینستاگرام مراجعه نمایید.
  • نیاز نیست حتما از چند رنگ برای سایه استفاده کرد، استفاده از رنگ اصلی و تک رنگ هم کافی است.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

8 + دوازده =

Call Now Button