NC BEAUTY SALON

انواع سایه چشم و میکاپ

انواع سایه چشم و میکاپ

در این مقاله انسی صالحی در خصوص انواع میکاپ و سایه چشم توضیح داده و آموزش کامل این دو را بیان می کنند. در ادامه در خصوص انواع سایه و روش انتخاب نوع سایه چشم برای صورت صحبت خواهد شد.

انواع سایه چشم

به طور کلی دو نوع سایه وجود دارد و انسی صالحی که یکی از بهترین میکاپ آرتیست تهران است که در این مقاله به آموزش کشیدن صحیح سایه صورت می پردازد. در اولین قدم به انواع سایه و نحوه کشیدن آن ها خواهند پرداخت.

انواع سایه چشم

  • سایه های افقی
  • سایه های عمودی

سایه افقی

سایه های افقی سایه هایی هستند که به سمت شقیقه کشیده می شوند و اصولا گوشه چشم کار شده و سایه های اروپایی جز این دسته بندی می باشند. از این نوع سایه چشم بیشتر برای صورت های نرمال و کشیده استفاده می شود.

سایه عمودی

سایه های عمودی به سمت بالا کشیده می شود و برای کشیده کردن چشم و رو به بالا نشان دادن چشم ها هستند. سایه های لانکوم و عرب و … جز این دسته بندی ها هستند و بیشتر برای چشم های افتاده و صورت های گرد استفاده می شود.

انواع سایه چشم

ترکیب رنگ درسایه

خط 1

همیشه رنگ های روشن استفاده می شود.

خط 2

تیره ترین رنگ های مورد نظر استفاده می شود.

خط 3

رنگ های گرم و سایه زیر ابرو در این خط قرار می گیرد.

حالا نوبت به آموزش انواع میکاپ ها رسید . در ادامه در خصوص هر یک از انواع میکاپ و افرادی که برای هر یک مناسب هستند، توضیح داده خواهد شد.

میکاپ لایت

درمیکاپ های لایت بیشترین توجه روی گریم صورت بوده و سعی می شود تغییرات صورت بسیار محسوس باشد و حجم سایه بسیار کم  و رنگ های گرم و مات مورد استفاده قرار گیرد.

میکاپ لایت برای چه افرادی مناسب است؟

میکاپ لایت مناسب افرادی است که علاقه به حجم کم ارایش دارند ولی به دنبال تغییر چهره هستند و زیبایی خودشان را حفظ می کنند.

میکاپ اروپایی در این دسته قرار می گیرد و میکاپ خطی و خط چشم های پهن و حلقوی در این دسته قرار نمی گیرند.

میکاپ کلاسیک

در این سبک اگر آرایش چشم غلیظ باشد، گونه ها و لب ها از رنگ های ملایم و لایت استفاده می کنید.

اگر در زمان میکاپ کلاسیک برای آرایش چشم از رنگ های ملایم استفاده شود، می توان برای لب ها از رنگ های تند و تیره استفاده کرد.

معمولا در سبک کلاسیک از رژ لب های قرمز و زرشکی استفاده می شود و خط چشم های مسطح و پهن و سایه های ملایم به کار می رود.

میکاپ فشن

در این سبک میکاپ برای چشم ها از انواع سایه چشم سنگین با رنگ های متنوع و نا محدود استفاده کنید.

رنگ های تیره و براق در این مدل از آرایش به وفور دیده می شود. در این سبک از میکاپ، آرایشگر می تواند از مرزها خارج شده و حد مجازی تعریف نشده است. استفاده از رنگ های ناهماهنگ و رنگ های سرد و گرم در کنار هم و با مرزهای مشخص از خصوسیات این سبک می باشد.

انواع میکاپ صورت

میکاپ مدیوم و استفاده از رنگ های گرم

میکاپ مدیوم بین میکاپ لایت و اسموکی می باشد، که برای صورت های شرقی مناسب است.

در این سایه در حد متوسطی تیرگی دیده می شود و آرایش چشم مطرح است ولی رژهای کالباسی و کرم بیشترین جذابیت را دارد. وجود رنگ های گرم در این میکاپ باعث شادابی و روح بخشیدن به چهره شده و به کارگیری صحیح رنگ ها مهم ترین نکته است.

اگر در تهران زندگی می کنید و به دنبال یافتن یک آرایشگاه و آرایشگر خوب و متخصصی هستید و یا به دنبال یک سالن زیبایی برای آموزش انواع سایه چشم و میکاپ هستید، بهتر است از راه های گوناگونی مانند تحقیقات میدانی و پرس و جو از مشتریان سابق آن و همینطور مشاهده نمونه کار های انواع خدمات سالن زیبایی مانند آرایش عروس ها در انواع سبک های مختلفی اروپایی، آسیایی آن را پیدا کنید . برای دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی و آموزشی می توانید به سالن زیبایی انسی بیوتی (سالن زیبایی انسی صالحی) مراجعه نمایید. برای دریافت وقت می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

میکاپ اسموکی

در این سبک تمرکز اصلی روی چشم ها است و اصولا تک رنگ ها و رنگ های تیره و با فید بالا استفاده می شود.

در این سبک چشم تیره تر از حالت معمول است. لب ها و گونه ها کم رنگ تر می باشند و بستگی به فرم چشم ها گریم انجام می شود.

میکاپ شاین

سبک جدید و خارج از چهارچوب های آرایشی است. که به دور از آرایش های کلیشه ای است که  پایه و اساس آن ها خط چشم و مژه های زیاد می باشد.

این آرایش کاملا براق است و از سایه های گلیتر و شاین با پرایمرهای مخصوص و رژ هم به نسبت براق و نیمه براق استفاده می شود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سه + هفت =

Call Now Button