NC BEAUTY SALON

بن مژه

بن مژه

همواره سوالی که از بهترین آرایشگران و میکاپ آرتیست ها پرسیده می شود این است که بهترین سالن زیبایی تهران برای انجام بن مژه ها کجاست. در این بخش می خواهیم معیار هایی را خدمت عزیران ارائه داشته باشیم تا بتوانند با کمک آن ها سنجشی دقیق در این زمینه داشته باشند.

1. رعایت نکات بهداشتی

یکی از مهم ترین نکاتی که در تعیین بهترین سالن زیبایی باید مد نظر قرار گیرد نکاتی است که آنها باید برای جلوگیری از انتقال آلودگی و بیماری انجام دهند.

مثلا استفاده از دستکش های بهداشتی و یا تمیز کردن ابزار آلاتی که در جریان خدمات و فعالیت های زیبایی مورد استفاده قرار می گیرند .

بن مژه

2. تمیز بودن محلی که در آن اقدامات زیبایی انجام می شود جزء الزامات پرسنل آن مرکز زیبایی است.
3. پرسنل و کادر سالن زیبایی به لحاظ جسمی و روانی از سلامت کامل برخوردار باشند زیرا که ممکن است در صورت وجود بیماری های جسمی انتقال بیماری رخ دهد و یا اینکه اگر به لحاظ روانی سالم نباشند اقداماتی را انجام دهند که غیر اخلاقی و جبران ناپذیر باشد.
4. از دیگر ویژگی هایی که به پرسنل یک سالن زیبایی باز می گردد، میزان توانمندی و مهارت شان در زمینه فعالیت های گوناگون زیبایی است. در واقع مهارت آنها می تواند تا حد زیادی موفقیت و رضایت از نتیجه را به ارمغان بیاورد.

بن مژه( تاتو کردن بن مژه)

یکی از انواع اقداماتی که در سالن های زیبایی و مراکز میکاپ انجام می شود انجام بن مژه است.تاتو کردن بن مژه بدین نحو انجام می شود که در انتهای مژه ها یعنی در جایی که ریشه آن ها قرار دارد از طریق تاتو خطی کشیده می شود که باعث زیبایی چشم ها و نیز پرتر نشان دادن مژه هاست.

نکاتی در خصوص تاتو کردن بن مژه

• اولین نکته ای که ذکر آن ضروری و لازم است این است که هرگز در انتخاب کسی که قرار است برای شما تاتو را انجام دهد عجله نکنید. پس از اینکه تمامی تحقیقات خود را انجام دادید و در خصوص مهارت و توانمندی تاتو کار مورد نظرتان یقین حاصل کردید می توانید به ایشان اعتماد کنید و انجام تاتو را به وی بسپارید.
• چشم های هرکسی جزء حساس ترین اعضای صورت هر فردی است. پس میزان حساسیت این اقدام به راحتی می تواند شما را توجیه کند که چقدر باید در این زمینه نهایت دقت و وسواس را داشته باشید.

• تاتو کردن چشم ها و یا هرکدام از بخش های دیگر صورت و بدن با ابزار آلاتی انجام می شود که باید نهایت بهداشت و دقت را در استفاده و نگهداری این وسایل داشته باشند (تاتو کاران). پس در سالن هایی چنین اقدامات زیبایی را انجام دهید که بیشترین دقت و وسواس را در پاکیزه نگه داشتن ابزار آلات خود دارند.

تاتو کردن چشم ها و بن مژه چه مزایایی دارد؟

• افزایش زیبایی چشم ها
• پر نشان دادن مژه ها
• مشکی تر شدن مژه ها
• عدم نیاز به استفاده خط چشم
• دائمی بودن و ماندگاری بالا
• زنانی که شاغل هستند و نمی توانند روزانه زمانی را برای آرایش چشم ها بگذارند از این روش می توانند استفاده کنند.
• زنانی که می خواهند خط چشمی طبیعی داشته باشند می توانند از تاتو بن مژه استفاده کنند.
• با هزینه ای اندک می توانید به طور دائمی خط چشم داشته باشید.

تاتو کردن بن مژه چه معایب و خطراتی دارد؟

• اولین خطری که متوجه شماست این است که در صورت عدم توانایی و عدم مهارت تاتوکار چشم های شما می تواند آسیب ببیند و خطراتی جبران ناپذیر برای چشم های شما پیش آید . ( توصیه ای که در بالا داشتیم مبنی بر اینکه حتما از کسانی استفاده کنید که در این کار مهارت لازم را دارند صرفا برای پیشگیری از رویا رویی با چنین خطری است.)
• اگر ابزار آلاتی که مور استفاده تاتو کار قرار می گیرد غیر بهداشتی باشد می تواند باعث عفونی شدن و مشکلات دیگری برای چشم هایتان باشد.
• گاها مشاهده شده است که پس از تاتو کردن پوستی که دور چشم است چروک و پژمرده شده است.
• ایدز و هپاتیت جزء بیماری هایی است که در صورتی که ابزارآلات تاتو تمیز نباشند به سهولت می توانند منتقل شوند.
• از خطراتی که می تواند زنان را تهدید کند این است که پس از تاتو گوشت ضافی در بخش تاتو شده ایجاد شود.

تاتو بن مژه

• یکی دیگر از خطراتی که ممکن است برای زنی رخ دهد این است که پلک ها با عارضه هایی مواجه شوند که بسیار خطرناک است.
• مهم ترین نکته ای که وجود دارد این است که اگر زنی پس از تاتو به هردلیلی از انجام تاتو پشیمان شود دیگر هرگز راهی برای بازگشت وجود ندارد زیرا که این اقدام دائمی است و راهی برای پاک کردن تاتو وجود ندارد.

یکی از انواع اقداماتی که در سالن های زیبایی و مراکز میکاپ انجام می شود انجام بن مژه است.تاتو کردن بن مژه بدین نحو انجام می شود که در انتهای مژه ها یعنی در جایی که ریشه آن ها قرار دارد از طریق تاتو خطی کشیده می شود که باعث زیبایی چشم ها و نیز پرتر نشان دادن مژه هاست. برای دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی می توانید به سالن زیبایی انسی بیوتی (سالن زیبایی انسی صالحی) مراجعه نمایید. برای دریافت وقت می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

خاتمه

در انتها می خواهیم به ذکر نکاتی بپردازیم که در نهایت آگاهی و هوشیاری و پذیرش عواقب تاتو کردن بن مژه قدم در راه آن بردارید.
واقعیت این است که همانطور که ذکر شد تاتو کردن بن مژه خطرات بسیاری را در پی دارد و ممکن است با عارضه هایی مواجه شوید که پس از آن دیگر راهی برای برون رفت از آن نداشته باشید.
زیبایی جزء نیاز های اساسی تمامی انسانهاست و صدالبته که بسیار مطلوب و دلپذیر است. اما اگر برای بدست آوردن آن مجبور به ریسک کردن باشیم ارزش ندارد.
اگر به هردلیلی خطرات این مسیر را به جان بخریم و اقدامی با ریسک و خطربالا انجام دهیم پس از آن نمی توانیم راهی برای بازگشت داشته باشیم. در آن زمان است که آرزو می کنیم بازگردیم و تصمیمی دیگر را بگیریم.
به عنوان نکته آخر می گوییم که اگر می خواهید هرگونه اقدام زیبایی انجام دهید حتما تمامی پرسش و جو ها در خصوص بهترین افراد و مراکزی که ارائه کنندگان آن عمل زیبایی بخصوص هستند داشته باشید تا با کمترین خطر و با بالاترین کیفیت آن را دریافت کنید.
امید است که بتوانید در بهترین مراکز و سالن زیبایی در مسیر زیبایی خود قدم های مفیدی را بردارید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 + 18 =

Call Now Button