NC BEAUTY SALON

بهترین آرایشگاه برای شینیون مو در تهران

بهترین آرایشگاه برای شینیون مو در تهران

داشتن شینیون موی خوب در مجالس و مهمانی ها برای خانم ها بسیار مهم است و در بسیاری از موارد  خانم ها برای این مجالس به دنبال بهترین آرایشگاه برای شینیون مو در تهران هستند تا زیبا ترین مدل مو را داشته زیبا تر جلوه نمایند.

انسی صالحی میکاپ آرتیست و آرایشگر در تهران، در خصوص اصول شینیون مو و نحوه انتخاب بهترین آرایشگاه برای شینیون مو در تهران در ادامه بیشتر توضیح خواهند داد.

قبل از آن که در خصوص نحوه آشنایی و انتخاب بهترین آرایشگاه برای شینیون مو در تهران توضیح داده شود، در خصوص انواع شینیون مو و افراد کاندید هر کدام از آن توضیح داده خواهد شد.

برای انجام هر یک از انواع شینیون مو نیاز به وسایل و ابزار های مخصوص است که در ادامه به برخی از آن ها نیز پرداخته خواهد شد.

بهترین آرایشگاه عروس تهران

انواع شینیون مو

شینیون حرارتی

برای انجام این نوع از شینیون از اتوی مو، سشوار و ابزار های مشابه به منظور تغییر حالت مو استفاده می شود.

شینیون خطی

فرم این نوع از شینیون مو ورقه ای مانند و ظریف است. برای نگه داشتن فرم و حالت شینیون خطی از اسپری های فیکس کننده و یا کرم مو استفاده می شود.

در این روش آرایشگر با استفاده از شانه دانه درشت، انگشتان و سنجاق مویی به موها حالت می دهد.

شینیون مواج

در این نوع از شینیون مو با انگشتان دست شروع به بخش بندی موها کرده سپس با اسپری موها حالت داده می شود. در این نوع از شینیون مو از سنجاق مویی و یا سایر ابزار ها استفاده ای نمی شود. صرفا برای فرم دهی موها از اسپری های مو استفاده می شود.

شینیون اروپایی

این نوع از شینیون مو بسیار ساده بوده و از هیچ ابزراری مثل موی اضافه و یا انواع پروتز استفاده نمی شود و هر چه ساده تر باشد، زیبا تر خواهد بود.

شینیون فرانسوی

برای انجام شینیون فرانسوی باید موها بلند باشد. زیرا پایه این نوع از شینیون شکل حلزون است که به وسیله سنجاق مویی و نازک به پشت سر بسته می شود.

بهترین ارایشگاه برای میکاپ عروس در تهران

شینیون بافت

در این نوع از شینیون به همراه بافت موها در بخش های مختلف می توان جلوه ای به موها داد. انجام شینیون بافت در خانم ها بسیار متداول است و شامل شینیون بافت تاج، شینیون بافت تیغ ماهی، شینیون رومی و …. می شود.

در ادامه به توضیح هر کدام به تفکیک خواهیم پرداخت.

شینیون رومی

برای انجام شینیون رومی بافت مو ها از کناره های سر شروع شده و تا پشت سر ادامه پیدا می کند. که به موها جلوه خاصی می دهد. بهتر است که موها بلند و یا یک دست باشد تا جلوه نماید.

داشتن شینیون موی خوب در مجالس و مهمانی ها برای خانم ها بسیار مهم است و در بسیاری از موارد  خانم ها برای این مجالس به دنبال بهترین آرایشگاه برای شینیون مو در تهران هستند تا زیبا ترین مدل مو را داشته زیبا تر جلوه نمایند.برای دریافت وقت می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

شینیون باز و نیمه باز

شینیون باز و نیمه باز برای موهای بلند است که با استفاده از سنجاق های زیبا می توان جلوه ای زیبا و شیک به آن ها داد.

در این میان رنگ مو نیز در جلوه دهی شینیون بسیار مهم است. به همین دلیل به توصیه های انسی صالحی برای انجام شینیون و رنگ موی مناسب دقت نمایید تا از نتیجه آن رضایت کامل داشته باشید.

میکاپ و شینیون

یکی از مهمترین اصول شینیون خوب و زیبا، داشتن میکاپی است که با شینیون همخوانی داشته باشد و هارمونی را حفظ نماید. برای دریافت خدمات میکاپ و شینیون بهتر با انسی صالحی میکاپ آرتیست در انسی بیوتی صحبت نمایید.

حال نوبت بیان کردن ویژگی های بهترین آرایشگاه برای شینیون مو در تهران صحبت شود.

بهترین سالن زیبایی در تهران

ویژگی بهترین آرایشگاه برای شینیون مو در تهران

برای آن که بتوان بهترین آرایشگاه برای شینیون مو در تهران را انتخاب کرد باید برخی از موارد را در زمان مراجعه به آن در نظر داشن و دقت کرد که عبارتند از :

  • نظم و تمیزی محیط آرایشی
  • دقت عمل و تشخیص بهترین مدل مو برای هر فرد
  • داشتن عکس و نمونه کار انواع مدل مو و میکاپ برای تسهیل در انتخاب مشتری

در انسی بیوتی برای انجام شینیون چند نکته مد نظر قرار می گیرد تا حالت دهی مو آغاز شود.

  • اندازه مو
  • نوع میکاپ صورت
  • نوع لباس

زیرا این موارد در انتخاب بهترین مدل شینیون مو تاثیر گذار بوده و می تواند به آرایشگر و مشتری کمک نماید تا زیباترین مدل شینیون مو را داشته باشد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شانزده + 5 =

Call Now Button