NC BEAUTY SALON

ترندهای جذاب آرایشی در تابستان 2020

ترندهای جذاب آرایشی در تابستان چیست ؟

تابستان 2020 پر است از اولین ها و عجیب ترین اتفاقات که بشر تاکنون به خود دیده است، گذر زمان و زندگی راحت به همه ما این امکان رو داده بود که در کمترین زمان ممکن به خواسته های خود برسیم و حالا این تابستان و این روزهای گرم و طاقت فرسا که بیشتر در منزل و قرنطینه سپری می شود ترند های جذاب و متفاوت بیشتری می تواند داشته باشد ولی در سایه ایی از روزهای خاکستری کرونایی پنهان شده است با این حساب هنوز هم جذابیت هایی برای شادی بخشیدن به این روزهای گرم و سوزان هست که میتوانید در این مقاله و همراهی با سالن زیبایی انسی بیوتی اطلاعات بیشتری کسب کنید و با استفاده از بروزترین اطلاعات زیبایی زیبا بنظر برسید و لذت ببرید.

ترندهای جذاب آرایشی 2020

ترندهای تابستانی 2020

ترندهای جذاب آرایشی در تابستان، هر ساله با فرا رسیدن تابستان بهترین و شاداب ترین و در عین حال رنگارنگ ترین پالت های رنگی انتخاب می شود که حس شادابی و طراوت تابستانی را به آرایش و صورت های شما عزیزان هدیه کند و امسال در کنار این ویژگی ها باید براق ترین و اکلیلی ترین رنگ ها را نیز کنار بگذارید.
فراموش نکنید که رنگ های نئونی و پاستلی این روزها طرفداران بسیاری پیدا کرده است که بسیار مورد استقبال نیز قرار گرفته است و از سوی دیگر می تواند خاکستری این روزهای دلگیر را نیز برطرف کند، با این حساب برای آشنایی با ترند های تابستانی 2020 با ما همراه شوید.

– رژ لب های نئونی

رژ لب های نئونی یا فلاشر فرقی نمی کند منظور همان درخشش زیاد در رنگ می باشد که جلوه بسیاری به لب های شما می دهد، یکی از توصیه هایی که داریم این است که هنگام استفاده از این رنگ ها شما سعی کنید در قسمتی دیگر از صورتتان از این رنگ یا درخشش استفاده کنید چرا که بالانس ایجاد شده خیلی بیشتر دلچسب بنظر می آید و زیباترتان می کند.

– مژه هایی رنگی و خاص

مژه های رنگین کمانی و خاص یکی از پرطرفدارترین ترندهای سال 2020 می باشد که بیشتر از رنگ های تیره مورد استقبال قرار گرفته است و بالطبع جذابیت و تفاوت بیشتری با دیگر ترندهای تا به حال در داشته است. انتخاب رنگ ریمل شما می تواند بگونه ایی باشد که هم با رنگ آرایش و پوست شما هماهنگ باشد و هم می تواند در تضاد با رنگ پوست و آرایش شما باشد در هر صورت همین تفاوت بسیار در درخشش شما تاثیرگذار است.

ترندهای جذاب آرایشی در تابستان

تابستان 2020 پر است از اولین ها و عجیب ترین اتفاقات که بشر تاکنون به خود دیده است، گذر زمان و زندگی راحت به همه ما این امکان رو داده بود که در کمترین زمان ممکن به خواسته های خود برسیم و حالا این تابستان و این روزهای گرم و طاقت فرسا که بیشتر در منزل و قرنطینه سپری می شود ترند های جذاب و متفاوت بیشتری می تواند داشته باشد ولی در سایه ایی از روزهای خاکستری کرونایی پنهان شده است با این حساب هنوز هم جذابیت هایی برای شادی بخشیدن به این روزهای گرم و سوزان هست که میتوانید در این مقاله و همراهی با انسی صالحی عزیز اطلاعات بیشتری کسب کنید و با استفاده از بروزترین اطلاعات زیبایی خارق العاده بنظر برسید و لذت ببرید.  برای دریافت وقت از سالن زیبایی زنانه در سهروری می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

– پوستی بی آرایش و ساده بهمراه کک و مک های مصنوعی

یکی دو سالی است که کرم پودر و استفاده از کرم های پوشاننده پوست به مرور کمتر و کمتر شده است تا حدی که این قرنطیه باعث شده است تا بیشتر به کیفیت و زیبایی پوست توجه شود تا کرم پودرهای پوشاننده و این تا جایی ادامه پیدا کرد که به ترند سال 2020 تبدیل شده است. در همین راستا داشتن پوستی خیلی مرطوب و با کک و مک های مصنوعی خیلی جذاب و مورد پسند شده است.

– آرایش چشم روباهی

این تابستان دست از کشیدن خط چشم های دنباله دار و بی حالت بکشید و خط چشم های روباهی با کشیدگی در گوشه ی خارجی و داخلی چشم ها را امتحان کنید، با این حرکت و کشیدگی که به چشم های خود می دهید زیبایی خاص همانند چشمان روباه را پیدا می کنید که بسیار در جذاب نشان دادن شما تاثیرگذار است.

ترندهای جذاب آرایشی 2020

– سایه چشم های آبرنگی و زیبا

امسال تابستان سایه های رنگی به همراه ترکیب رنگ های مختلف و حالتی آبرنگی مانند ترند شده است که تا حدودی شبیه به نقاشی های آبرنگی هستند، یکی از تفاوت های اصلی این سبک از سایه زدن همان ترکیب رنگ های متفاوت با هم است که تا حد بسیار زیادی جسارت می خواهد و نیاز به ترکیب دو سه رنگ با یکدیگر است.

– ژل یا همان بالا بردن ابروها

استفاده از ژل ابرو بی رنگ بدون استفاده از مداد یا سایه ابرو خاصی شما را در ساداب ترین حالت ممکن چهره تان نگه میدارد و بسیار آرایشی سبک تر و طبیعی تر و جذابتر را به همراه دارد.

– استفاده از رنگ های پاستلی

رنگ های پاستلی یکی از پر ریسک ترین رنگ های موجود در پالت های رنگی به حساب می آید که خیلی طرفدار زیادی نداشته تا اینکه این تابستان با وجود این شرایط و کسالت های روحی کم کم جای خود را بازکرده و پیش چشم بیشتری از مردم عادی تر جلوه کرده است از این رو با استفاده از رنگ های پاستلی جذاب می توانید نشاط چهره خودتان را صد و یا هزار برابر کنید و از استفاده این رنگ ها در رنگ آمیزی لباس های خودتان نیز غافل نشوید چرا که این رنگ بطورناخودآگاه در روحیه هر شخصی تاثیر صد در صد دارد.

 – رژگونه های صورتی رنگ

بطورکلی رنگ صورتی یکی از رنگ هایی است که باعث می شود پوست صورت شما شاداب و حتی جوانتر بنظر برسد و شما می توانید با استفاده از یک رژگونه صورتی و در کنار آن رژ لبی صورتی رنگ مایل به قرمز استفاده کنید چرا که چهره شما را با فصل هماهنگ تر می کند و این یکی از جذابیت های این تابستان است.

ترندهای جذاب آرایشی در تابستان

نتیجه گیری

فراموش نکنید که ترند بودن به آرایش و یا هر موضوعی دلیل بر این نیست که همه باید از آن پیروی کنند تنها کافی است که با آگاهی بر این ترندها کمی تغییر و تحول در سبک همیشگی آرایش خود بوجود بیاورید، فراموش نکنید که یکسری خدمات آرایشگاهی مختص به سالن های زیبایی می باشد و شما با مراجعه به بهترین سالن زیبایی در تهران می توانید بهترین خدمات ممکن را انجام بدهید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

9 − هفت =

Call Now Button