NC BEAUTY SALON

رنگ موی مناسب با رنگ پوست

رنگ موی مناسب با رنگ پوست

همیشه زیبایی برای افراد اهمیت فراوانی دارد و به همین دلیل است که انسان برای به دست آوردن زیبایی از لوازم و مواد آرایشی مختلفی استفاده می کند. در گذشته برای آرایش کردن و رنگ کردن مو ها از مواد طبیعی و گیاهی لوازم آرایشی ساخته می شد. ولی با پیشرفت علم ساخت لوازم بهداشتی پیشرفت شگرفی پیدا کرده است.

از محبوب ترین لوازم آرایشی در بین خانم ها رنگ مو است. به همین دلیل انتخاب بهترین رنگ مو که با رنگ پوست و سلایق افراد مطابقت داشت باشد، کمی دشوار می باشد. به همین دلیل انسی صالحی میکاپ آرتیست انسی بیوتی در ادامه در خصوص نحوه انتخاب رنگ موی مناسب با رنگ پوست نکاتی را بیان می کند.

رنگ-موی-مناسب-با-رنگ-پوست-تیره

رنگ موی مناسب افراد با پوست روشن

 • افرادی که دارای پوست روشن هستند، بسیاری از رنگ هایی که در رنگ مو ها وجود دارد را می توانید انتخاب کنید.
 • در صورتی که دارای رنگ پوست مایل به زرد هستید، می توانند از طیف رنگ های قهوه ای نسکافه ای تا مشکی را انتخاب کنید.
 • این در حالی است که با یک میکاپ لایت می توانید ظاهر خود را زیبا تر جلوه دهید.
 • همچنین در صورتی که خواهان استفاده از رنگ موهای روشن و بلوند هستید می توانید از رنگ های بلوند دودی و زیتونی استفاده کنید.
 • افرادی که پوست روشن مایل به صورتی دارند، انتخاب رنگ مشکی و قهوه ای سوخته توصیه می شود و جذابیت چهره را افزایش می دهد.
 • در این میان افرادی که دارای چشمان رنگی و پوستی روشن هستند، استفاده از رنگ های بلوند روشن و یخی بسیار مطلوب است و رنگ های طلایی و شکلاتی براق باعث افزایش درخشش چشمان می شود.

رنگ موی مناسب افراد با پوست سفید

رنگ های طیف مسی، نارنجی و قهوه ای برای افراد دارای پوست سفید بسیار مطلوب است. رنگ هایی که تلفیقی از رنگ نارنجی است، باعث ایجاد درخشش خیره کننده موها می شود.

رنگ موی مناسب افراد با پوست سبزه

افرادی که دارای پوست های گندم گون یا همان سبزه میانی که نه تیره و نه روشن هستند، می توانند از رنگ های تیره مانند قهوه ای سوخته و مشکی با توناژ های شرابی و بادمجانی استفاده کنند. این سبب می شود تا صورت جوان و شاداب به نظر برسد.

این افراد در صورتی که مایل باشند، می توانند رنگ های روش را استفاده کنند. یه خبر خوب این است که افراد دارای پوست های سبزه می توانند از رنگ های بلوند یخی و دودی استفاده کنند. استفاده از رنگ روشن می تواند تضاد ایجاد کرده و زیبایی ایجاد کند.

رنگ موی مناسب افراد با پوست سبزه و چشم رنگی

تنها 2 الی 3 درصد از افراد دارای چشمان آبی و سبز هستند. این افراد به دلیل ویژگی های خاص چهره ای که دارند، جزو افراد خوش چهره هستند.

این افراد می توانند از رنگ موهای قهوه ای نسکافه ای که از پوستشان دو درجه تیره است، استفاده کنند.  همچنین با ایجاد مش سوزنی به رنگ بلوند در میان این رنگ ها، جذابیت را افزایش می دهند.

رنگ-موی-مناسب-با-رنگ-پوست

افراد برنزه از چه رنگ مویی استفاده کنند؟

افراد زیادی همه ساله با روش های مختلف مانند سولار اقدام به برنزه کرده پوست می کنند که برنز شدن پوست درجات مختلفی دارد و می توان با توجه به آن با رنگ موهای مختلفی را ست کرد. افرادی که پوست خود را برنز کرده اند، با توجه به مواردی مانند میزان تیرگی پوست، می توانند انواع رنگ بلوند و تیره را استفاده کنند.

معیار های انتخاب رنگ موی مناسب

برای انتخاب رنگ موی مناسب با رنگ پوست، آرایشگر معیار های مختلفی را در نظر می گیرد که مواردی مانند

 • رنگ چشم،
 • رنگ مژه و ابرو،
 • حالت صورت،
 • خلق و خو و
 • روحیات شخص

نیز در انتخاب رنگ مو بسیار موثر است.

از محبوب ترین لوازم آرایشی در بین خانم ها رنگ مو است. به همین دلیل انتخاب بهترین رنگ مو که با رنگ پوست و سلایق افراد مطابقت داشت باشد، کمی دشوار می باشد. به همین دلیل انسی صالحی میکاپ آرتیست انسی بیوتی در ادامه در خصوص نحوه انتخاب رنگ موی مناسب با رنگ پوست نکاتی را بیان می کند.برای دریافت وقت از سالن زیبایی زنانه در سهروری می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

رنگ موهای فانتزی مناسب چه رنگ پوست‌هایی است؟

رنگ موهای فانتزی به رنگ هایی اطلاق می شود که غیر معمول هستند و برخی از برند های آن رنگ موی ثابت نمی باشند. رنگ هایی مانند آبی، قرمز،سبز، صورتی در این گروه قرار می گیرند. این نوع از رنگ ها موها بعد از مدتی تغییر رنگ می دهند.

همچنین به نسبت سایر رنگ موها نیاز به مراقبت های بیشتری دارند.

افرادی که دارای پوست روشن هستند، می توانند از رنگ موهای فانتزی روشن مانند صورتی، یاسی و … استفاده کنند. در مقابل افراد دارای پوست تیره سعی شود از رنگ های فانتزی تیره برای موهای خود استفاده کنند.

میکاپ مناسب با رنگ مو ها

افرادی که دارای پوست تیره هستند و می خواهند رنگ موهای روشن را انتخاب کنند، باید همیشه میکاپ ساده را انتخاب کنند. میکاپ لایت و ملایم صورت باعث دیده شدن رنگ مو می شود.

سخن پایانی

بهترین سالن زیبایی در تهران همیشه بهترین رنگ مو و میکاپ را برای فرد انتخاب می کند تا جذابیت را افزایش می دهد.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوزده − 19 =

Call Now Button