NC BEAUTY SALON

 میکاپ آرتیست کیست؟

 میکاپ آرتیست کیست؟

این روز ها میکاپ آرتیست یکی از شغل های پر درآمد و اما پر زحمتی است که بسیاری از خانم ها علاقه مند به کار در این حوزه هستند، کاری که مدام با لوازم آرایشی و در سالن های زیبایی سروکار داشته باشد برای عده ای کثیری از خانم ها بسیار جذاب است، در حال حاضر فضای شاد و مفرحی در اکثر سالن های زیبایی حاکم است که به اهمیت این کار می افزاید.

در حال حاضر میکاپ آرتیست ها طرفداران بسیاری پیدا کرده اند، خصوصاٌ آن هایی که برای آموزش های بیشتر و و متد به روز انواع آرایش های محلی به اقساء نقاط جهان سفر می کنند تا بتوانند رضایت مشتری خود را به خوبی جلب کنند و بالطبع آن شهرت و محبوبیت و افزایش دانشی به روز را در پی خواهد د اشت.

میکاپ آرتیست

میکاپ آرتیست کیست؟

فردی هنرمند است که به آرایش و گریم چهره خانم ها با انواع روش  ها و تکنیک ها مد روز می پردازد. یک میکاپ آرتیست به گونه ای خلاقانه و هنرمندانه با مواد آرایشی کار می کند و چهره را مانند بوم نقاشی شاهکاری را خلق می کند که تغییر شگرف و محسوسی را رقم می زند. چنین فردی با تمامی معیار های زیبایی شناختی آشنا است تا بتواند تناسب را که یک مولفه اساسی در زیبایی چهره است را به کار بگیرد. در خلق اثر هنری این چنین رنگ ها معجزه می کنند، میکاپ آرتیست بر حکم زیبایی شناختی از ترکیب رنگ ها با یکدیگر استفاده می کند.

کسی که جلب رضایت مشتری و خوشحالی و لبخند نو عروسان برایش مهم تر از سود و زیان ش باشد یک میکاپ آرتیست حرفه ای است زیرا در پی این جلب رضایت آن ههم در شرایطی که روز به روز انواع و اقسام روش های آرایشی به میان می آید نهایت تلاش خود را به کار می بندد تا با خود در رقابت باشد و بهترین خود را برای مشتریان خود نمایان کند.

ویژگی های بهترین میکاپ آرتیست

 • میزان سابقه ی کاری بالا
 • نظافت بهداشتی سالن زیبایی
 • دارا بودن مجوز رسمی و پروانه کسب
 • تخصص و مهارت میکاپ آرتیست و تیم حرفه ای سالن زیبایی
 • میزان بالای از رضایت مندی مشتریان
 • خوش رویی و اخلاق مداری از معیار های انتخاب یک میکاپ آرتیست حرفه ای است.
 • منصف بودن در محاسبه ی هزینه ها خدمات سالن
 • پایبندی به اصول اخلاق حرفه ای
 • مهارت برقراری ارتباط با هر نوع تیپ شخصیتی را داشته باشد.

*این ها همه عواملی هستند که نشان از بهترین بودن میکاپ آرتیست و سالن زیبایی دارد.

میکاپ میکات ارتیست

چگونه یک میکاپ آرتیست حرفه ای شویم؟

پرسشی است که این روز ها بسیاری از مخاطبین از ما دارند این است چگونه م یتوانیم یک میکاپ آرتیست حرفه ای شویم؟

راهی پر از مشقت و سختی است که فقط با علاقه و تلاش و پشتکار می توان آن را به خوبی طی کرد.

در قدم اول می توانیم به شما پیشنهاد کنیم که ابتدا از علاقه ی خود به این حرفه اطمینان حاصل کنید، سپس برای شروع می توانید تمریناتی آرایشی برروی صورت خود و اطرافیان تان انجام دهید تا استعداد خود را کشف کنید.

سپس برای قدم بعدی باید در دوره های آموزشی عملی مهارت مورد نظر شرکت کرده و با کسب امیتاز مورد نیاز مدرک معتبری را اخذ نموده و سپس برای کسب تجارب بیشتر می توانید در  سالن های زیبایی معتبر مشغول به فعالیت شوید.

تا درنهایت به یک میکاپ آرتیست حرفه ای بدل شوید و بتوانید یک چهره شاهکاری را رقم بزنید و یک سالن زیبایی تخصصی برای خود فراهم کنید. تا بتوانید برند مختص خود را داشته باشید.

شعار یک میکار آرتیست حرفه ای

یکی از میکاپ آرتیست های موفق و معروف در پایتخت شعاری دارد که میگوید همه ی میکاپ آرتیست های تهران خوب کار می کنند، اما من باید بهترین بمونم و تو هر شرایطی بهترین خودم را عرضه کنم. همینطور اگر کسی نتیجه کار یک میکاپ آرتیسیت را دید نگوید چه آرایش زیبایی، بگوید چه چهره زیبا و جذابی رقم خورده است.

میکاپ آرتیست کیست؟ فردی هنرمند است که به آرایش و گریم چهره خانم ها با انواع روش  ها و تکنیک ها مد روز می پردازد. یک میکاپ آرتیست به گونه ای خلاقانه و هنرمندانه با مواد آرایشی کار می کند و چهره را مانند بوم نقاشی شاهکاری را خلق می کند که تغییر شگرف و محسوسی را رقم می زند. چنین فردی با تمامی معیار های زیبایی شناختی آشنا است تا بتواند تناسب را که یک مولفه اساسی در زیبایی چهره است را به کار بگیرد. در خلق اثر هنری این چنین رنگ ها معجزه می کنند، میکاپ آرتیست بر حکم زیبایی شناختی از ترکیب رنگ ها با یکدیگر استفاده می کند. برای دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی می توانید به سالن زیبایی انسی بیوتی (سالن زیبایی انسی صالحی) مراجعه نمایید. برای دریافت وقت می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

نکات ضروری در خصوص بهترین میکاپ آرتیست در تهران

 • یک میکاپ آرتیست حرفه ای با بهترین مواد آرایشی برند و به روز کار می کندو به طوری که سلامتی مشتریان خود را به خطر نیاندازد، زیرا در صورت عدم رعایت نکات بهداشتی و پایبندی به اخلاق حرفه ای عارضه های بی شماری برای سلامتی و زیبایی می تواند ایجاد کند.
 • اگر دیدید در سالن زیبایی هزینه های خدمات زیبایی بسیار معقول و منصفانه است این طور فکر نکنید که شاید خدمات متوسطی هم ارائه م یکند، بلکه می خواهند در این شرایط بد اقتصادی که در حال حاضر گریبان همه را گرفته است به همه تازه عروسان و کسانی که می خواهند چهره زیبای خود را ببیند، کمکی کرده باشند که کاری بسیاری انسان دوستانه در حد و سع خودشان است.
 • در انتخاب بهترین میکاپ آرتیست تحقیق و پرس و جو کنید.
 • یک میکاپ آرتیسیتی را انتخاب کنید که به سلیقه شما احترام بگذارد و میکاپ یا گریم شمار را بر اساس سلیقه تان انجام دهد.
 • نکته دیگر این که قبل از دریافت خدمات آرایشی سالن زیبایی و میکاپ آرتیست خود، برای نمایش و لمس تغییرات فاحش خود بهتر است یک عکس بدون هیچ گونه مواد آرایشی از خود داشته بشاید و یک عکس هم بعد از اتمام گریم آرایشی خود از چهره تان بردارید و برای مقایسه در کنار یکدیگر قرار دهید تا تغییرات فاحش را به خوبی احساس کنید.

نتیجه گیری

اگر خواستید آرایش یا سبک آرایشی خاصی را انتخاب کنید، می توانید از میکاپ آرتیست خود بخواهید ابتدا بر روی صورت تان امتحان کند، ممکن است این سبک آرایشی با پوست و تناسب چهره شما مطابقت نداشته باشد.

در خصوص اعمال هر گونه مواد و رنگی برروی صورت تان با میکاپ آرتیست خود صحبت کنید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =

Call Now Button