NC BEAUTY SALON

میکروبلیدینگ ابرو

میکروبلیدینگ ابرو

این موضوع کاملا مشخص است که ابرو ها به مرور زمان کم پشت می شوند و یا ابرو ها به طور مادرزادی کم پشت بوده و یا دارای فرمی است که به صورت نمی آید و خانم های عزیزی که به دنبال داشتن چهره ای زیبا تر و جوانتر هستند، همیشه می خواهند تا بخش مهمی مانند ابرو که تاثیر زیادی در زیبایی صورت دارد، را به گونه ای ماندگار در صورت خود  زیبا نگه داشته تا حالت چشم و چهره را جوان تر حفظ نماید.

همچنین برخی از خانم ها از استفاده کردن از مداد های مخصوص ابرو خسته شده اند و می خواهند تا ابروهایشان همیشه پر و زیبا به نظر برسد. برای این کار می توانید در سالن زیبایی انسی صالحی میکروبیلدینگ ابرو را انجام دهید و تجربه جدید و ماندگاری را کسب نمایید.

میکروبلیدینگ چیست؟

میکروبلیدینگ تکنیکی است که در آن با استفاده از یک قلم که دارای سوزن بسیار ریزی است ( دارای حدود 12 ال 15 سوزن ) به منظور وارد کردن رنگ به زیر پوست استفاده می شود. در واقع نوک این سوزن ها به قدری خوب عمل می کند که می تواند خطوطی مانند ابرو ایجاد نماید.

این سوزن ها فقط به لایه های سطح پوست وارد می شود. بههمین دلیل می توان این گونه بیان کرد که میکروبلیدینگ یک روش نیمه تهاجمی محسوب می شود. همچنین روشی نیمه ماندگار است. به این دلیل نیمه ماندگار گفته می شود که نیاز به ترمیم های مرتب دارد.

میکروبلیدینگ ابرو

 

با این حال برخلاف بسیاری از روش های بازسازی فرم ابرو مانند تاتو، میکروبلیدینگ روشی است که در آن فرم ابرو بسیار طبیعی بازسازی می شود و آرایشگر با استفاده از هنر و ذوق خود ابرو های طبیعی را شبیه سازی می نماید.

می توانید برای دریافت خدمات میکروبلیدینگ ابرو به بهترین سالن زیبایی تهران مراجعه نمایید

هزینه میکروبلیدینگ ابرو چقدراست؟

قیمت میکروبلیدینگ ابرو با توجه به میزان مورد نیاز مواد، دستگاهی که استفاده می شود و همچنین مهارت و تخصص آرایشگر متفاوت است. زیرا ممکن است بهترین مواد استفاده شود ولی بهترین سالن زیبایی برای میکروبلیدینگ انتخاب نشود و این سبب شود تا از نتیجه این کار رضایت کافی نداشته باشید. پس در انتخاب خود دقت نمایید.

مراقبت های بعد از میکروبلیدینگ ابرو چیست؟

بلافاصله بعد از میکروبلیدینگ ابرو، آرایشگر تمامی مراقبت هایی که لازم است تا رنگ ها زیر پوست ماندگاری داشته و فرم ابرو حفظ شود را بیان می کند. همچنین استفاده از برخی از پماد های موضعی را عنوان می کند.

از جمله اقداماتی که تاکید می شود تا به مدت 2 الی 3 روز بعد از میکروبلیدینگ انجام نشود، استحمام است.

در روز اوب بعد از میکروبلیدینگ ابرو، ابروها را با آب مقطر و یا دستمال مرطوب تمیز نمایید. هر 4 ساعت یک بار کرم و پماد هایی که بیان شده است را بر روی ابرو بمالید.

در روز دوم ، مالیدن پماد را به 3 بار در روز برسانید و به مدت 5 روز این را تکرار کنید.

ممکن است نواحی ابرو و اطراف آن متورم و قرمز شده باشد. در صورتی که برنامه خاصی دارید باید تا بهبود این وضعیت که حدود دو هفته است، به تعویق بیاندازید.

از انجام فعالیت های ورزشی و یا ورزش ها شدید خودداری نمایید. زیرا تعریق می تواند رنگ دانه های ابرو را از بین ببرد و باعث عفونت در این ناحیه شود.

از جمله خدمات زیبایی که امروزه بسیار طرفدار پیدا کرده است، میکروبلیدنگ ابرو است که می تواند ظاهر ابرو ها را زیباتر کدره و یا بهبود ببخشد. برای دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی می توانید به سالن زیبایی انسی بیوتی (سالن زیبایی انسی صالحی) مراجعه نمایید. برای دریافت وقت می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

 

برای ترمیم میکروبلیدینگ ابرو چه زمانی باید مراجعه کرد؟

به طور متوسط یک ماه بعد از میکروبلیدینگ ابرو، باید برای ترمیم اولیه به سالن زیبایی مراجعه نمود. برای ترمیم های بعدی با توجه به جنس پوست، جنس مواد اولیه مورد استفاده و سبک زندگی می توان بین 12 ماه تا 3 سال ماندگار بوده و بعد از آن نیاز به ترمیم میکروبلیدینگ ابرو است.

با این حال اگر بهترین سالن زیبایی برای میکروبلیدینگ ابرو را انتخاب نمایید می توانید در میزان ماندگاری نتیجه آن نیز موثر باشد.

چه مواردی در طولانی شدن این مدت کمک کننده است؟

از قرارگیری زیر نور آفتاب خودداری شود. زیرا می تواند در کم رنگ شدن رنگدانه ها موثر باشد.

عدم استفاده مکرر از لایه برهای پوست در اطراف ابرو ها زیرا به مرور زمان باعث کم رنگ شدن رنگ دانه ها می شود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 × دو =

Call Now Button