NC BEAUTY SALON

میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو

ابرو ها تاثیر زیادی بر روی جوانی و زیبایی صورت دارد و زیرا می تواند حالت و فرم چشم ها را بهتر نشان داده و صورت را جذاب جلوه نماید.

میکروپیگمنتیشن ابرو ها چیست؟

میکروپیگمنتیشن ابروها یک روش مدرن آرایشی است که به نسبت سایر روش های زیبایی ابرو، ماندگاری بیشتری دارد. در عین حال می تواند ظاهر ابرو را طبیعی کرده و شکل و حجم ابرو را بهبود ببخشد. حتی ضخامت ابرو را در نواحی که مو رشد نمی کند نیز گسترش دهد. در سالن زیبایی انسی صالحی با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد و خبره ترین آرایشگران می توانید تجربه خوبی را برای زیبا تر شدن ابرو و صورتتان رقم بزنید.

میکروپیگمنتیشن ابرو

میکروپیگمنتیشن ابرو چگونه انجام می شود؟

در هنگام انجام میکروپیگمنتیشن ابرو، همانند تاتو، رنگ هایی را به زیر لایه پوستی یا همان لایه درم انتقال می دهند. این کار با استفاده از سوزن های نازک و ابزاری مخصوص استفاده می شود.

میزان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو چقدر است؟

میزان ماندگاری این روش زیبایی ابرو، به شرایط مختلفی بستگی دارد که عبارتند از :

 • جنس پوست
 • نوع مواد مصرفی (بهترین مواد درسالن انسی بیوتی استفاده می شود)
 • میزان تبحر و مهارت آرایشگر
 • مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو

برای انجام میکروپیگمنتیشن ابرو چه باید کرد؟

قبل از آن که در خصوص کارهایی که باید قبل از میکروپیگمنتیشن ابرو انجام داد، باید در خصوص این را بدانید که انتخاب بهترین سالن زیبایی برای میکروپیگمنتیشن ابرو بسیار مهم است زیرا نتیجه این روش زیبایی ابرو دائمی است و در زیبایی صورت نیز اثر گذار است.

حال خانم انسی صالحی که یکی از بهترین سالن زیبایی های تهران را دارند در خصوص برخی از اقدامات قبل از میکروپیگمنتیشن ابرو توضیحاتی را ارائه می دهند.

قبل از انجام میکروپیگمنتیشن ابرو بگذارید که ابرو ها رشد خود را داشته باشند و از اصلاح و تمیز کردن آن ها خودداری کنید. زیرا نتیجه این کار میزان ضخامت واقعی ابرویتان را نشان می دهد. بعد از آن که آرایشگر ابرو های شما را دیدند، خودشان اقدام به مرتب کردن و طراحی ابرو هایتان می کنند.

سایر اقدامات عبارتند از :

 • برای کاهش میزان خونریزی حین و بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو، از 10 روز قبل از این اقدام دارو های رقیق کننده خون مصرف نکنید.
 • 10 روز قبل از میکروپیگمنتیشن ابرو از برنز کردن و یا آفتاب گرفتن خودداری کنید. زیرا بر روی رنگ دانه های پوست تاثیر می گذارد.
 • از دو هفته قبل تا دو هفته بعد از میکروپیگمنتیشن مصرف آنتی بیوتیک نیز ممنوع است.
 • از24 ساعت قبل از میکروپیگمنتیشن ابرو مصرف الکل، نوشیدنی هایی مانند قهوه، چای غلیظ، نوشیدنی های کافئین دار، نوشیدنی های انرژی زا و نوشابه ممنوع است.
 • از خوردن خوراکی های تند خودداری شود. زیرا باعث رقیق شدن خون و خونریزی می شود.
 • از 2 ساعت قبل از میکروپیگمنتیشن کشیدن سیگار ممنوع است.

50 درصد از میزان ماندگاری میکروپیگمنتیشن ابرو به انجام این موارد بستگی دارد و با رعایت مراقبت های بعد از آن نیز می توانید این میزان را افزایش دهید.

در سالن زیبایی انسی صالحی بهترین خدمات زیبایی تاتو مانند تاتو ابرو تاتو سه بعدی بدن نیز ارائه می شود.

میکروپیگمنتیشن ابروها یک روش مدرن آرایشی است که به نسبت سایر روش های زیبایی ابرو، ماندگاری بیشتری دارد. در عین حال می تواند ظاهر ابرو را طبیعی کرده و شکل و حجم ابرو را بهبود ببخشد. حتی ضخامت ابرو را در نواحی که مو رشد نمی کند نیز گسترش دهد. در سالن زیبایی انسی صالحی با استفاده از بهترین و با کیفیت ترین مواد و خبره ترین آرایشگران می توانید تجربه خوبی را برای زیبا تر شدن ابرو و صورتتان رقم بزنید. برای دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی می توانید به سالن زیبایی انسی بیوتی (سالن زیبایی انسی صالحی) مراجعه نمایید. برای دریافت وقت می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

مراقبت های بعد از میکروپیگمنتیشن ابرو

قبل از بیان این مراقبت ها، آرایشگر سالن انسی بیوتی نکته ای را بیان می کند که تا 10 روز بعد از انجام این روش، زخم ابرو ها در حال درمان است و ممکن است ریزش و کم رنگ شدن ابرو را در پی داشته باشد. در این مدت استفاده از مداد های ابرو نیز ممنوع است. زیرا ممکن است باعث عفونت شود.

 • بعد از انجام میکروپیگمنتیشن ابرو ، زخم های ریزی در ابرو ها ایجاد می شود. که برای تمیز و نرم نگه داشتن این ناحیه استفاده از برخی از پماد های موضعی مانند ویتامین A توصیه می شود.
 • قبل از درمان کامل زخم ها، رفتن به زیر دوش حمام، داخل آب و استخر نیز محدود است و نباید صورت زیر اب برود.
 • برای خشک کردن ابرو ها از ایجاد فشار خودداری شود.
 • از دستکاری ابرو ها خودداری شود. زیرا باعث ریزش رنگ های زیر پوست می شود.
 • میزان پماد مصرفی کم و محدود  است. از استفاده بیش از حد پماد خودداری کنید . زیرا باعث کاهش رنگ این ناحیه می شود.
 • برای حفظ رنگ دانه های تزریقی از قرارگیری در مقابل نور آفتاب خودداری کنید. برای کمک به این امر می توانید از کرم های ضد آفتاب، عینک و کلاه استفاده کنید.
 • برای جلوگیری از محو شدن رنگدانه ، که هنوز به طور کامل برطرف نشده است ، پس از انجام عمل ، سه هفته بعد از عمل ، منطقه تحت درمان را در معرض آفتاب قرار ندهید. برای محافظت در برابر آفتاب ، از کرم با ضریب محافظت بالای خورشید (SPF 30) و عینک آفتابی استفاده کنید.
 • برای ترمیم اولیه بعد از بار اول ، باید بین 1 الی 3 ماه زمان بگذرد. ترمیم های بعدی با توجه به میزان ماندگاری رنگ دانه ها متفاوت است ولی غالبا یک سال بعد نیاز به ترمیم مجدد است.

در سالن زیبایی انسی صالحی از دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا استفاده می شود که دستگاه پزشکی است و تنها دستگاهی است که وزارت بهداشت اجازه استفاده از آن را در سالن های زیبایی داده است.

علت این مجوز این است که این دستگاه به هیچ عنوان به پوست آسیب وارد نمی کند و یک کار کاملا پزشکی انجام می شود. استفاده از این دستگاه در دفعات زیاد هیچ آسیبی به پوست وارد نمی کند و جنس پوست در این روند تغییر نمی کند.

بر خلاف روش های قدیمی مانند تاتو ابرو که باعث خونریزی و یا پارگی پوست می شود  و درد ایجاد می کند،  در روش استفاده از دستگاه میکروپیگمنتیشن آمیا این عوارض بروز نخواهد کرد.

مزایای میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه آمیا

استفاده از این دستگاه دارای مزایای زیر است:

 • بدون درد
 • بدون خونریزی
 • علاوه برای میکروپیگمنتیشن ابرو، می توان برای هاشور ابرو ، بن مژه و سایر خدمات زیبایی را می توان با این دستگاه انجام داد.
 • این دستگاه تاییدیه وزارت بهداشت را دارد.

رنگ های مورد استفاده در میکروپیگمنتیشن ابرو با دستگاه آمیا

 • رنگ های مورد استفاده در سالن انسی بیوتی برای خود شرکت آمیا می باشد. در کنار این رنگ از سایر برندها که اکثرا برند هایی آمریکایی می باشد نیز، استفاده می شود.
 • ماندگاری رنگ ها چیزی حدود دو سال می باشد.
 • بعد از گذشت 40 روز در این روش نیاز به ترمیم می باشد.

می توان ابرو ها را به رنگ روشن کرد؟

در سالن انسی صالحی، می توانید روشن ترین رنگ ها مانند رنگ کاراملی را بر روی ابرو خود تجربه کنید. این رنگ برای خانم هایی که خیلی بور هستند و بسیاری از ارایشگارن قادر به انجام چنین کاری نیستند. در این سالن زیبایی نیز میتوانید برای ابرو خود رنگ هایی مانند عسلی روشن و کاراملی را می توانید تجربه نمایید.

خانم انسی صالحی از کمپانی آمیا دارای مدرک مربی گری هستند.برای دریافت بهترین خدمات میکروپیگمنتیشن ابرو با ما تماس بگیرید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

ده + هفت =

Call Now Button