NC BEAUTY SALON

هایلایت مو

هایلایت مو

دختران و خانم های زیبا پسند همواره به دنبال داشتن تغییراتی در ظاهر خود هستند تا روحیه زیبای خود را نشان دهند. در خانم ها داشتن موهای زیبا می تواند زیبایشان را صد چندان کند. یکی از روش های آرایشی که به خانم ها به منظور داشتن موهای زیبا پیشنهاد می شود، هایلایت کردن موهاست. هایلایت کردن موها یکی از روش های آرایشی است که در آن می توان رنگ مو را به طور طبیعی تغییر داد و طیف های زیبایی را ایجاد نمود.

در ادامه خانم انسی صالحی بهترین آرایشگر تهران که دارای مجموعه بزرگ سالن زیبایی انسی صالحی نیز هستند، در خصوص موارد استفاده از هاسلایت مو و رنگ هایی که در آن ها استفاده می شود، نکاتی را بیان می کنند. تا خانم ها عزیز در خصوص رنگ هایی که برای مو و صورتشان بیشتر مناسب است آگاهی کامل را به دست آورند.

هایلایت مو

هایلایت مو چیست؟

هایلایت مو به تکه هایی از مو گفته می شود که از رنگ طبیعی موی خودتان کمرنگ تر است. حال می توان این هایلایت را با رنگ موهای مختلف نیز به دست آورد.

به طور مثال اگر پایه رنگ مویتان قهوه ای است، می توانید از هایلایت های قهوه ای روشن و بلوند استفاده کنید.

برای خانم هایی که دارای موهای بور و روشنی هستند، نیز این هایلایت ها روشن تر از رنگ موهایشان می شود.

با این حال توجه داشته باشید که از روش های مختلفی برای هایلایت مو استفاده می شود تا موها هایلایت زیبایی داشته باشند.

روش های هایلایت کردن مو

در روش سنتی هایلایت کردن مو، از فویل هایی برای جداسازی مو ها در مناطق مختلف سر و با توجه به نظر خانم از الگوهایی برای هایلایت مو استفاده می شد.

امروزه از روش های جدید تری برای هایلایت کردن مو استفاده می شود که در آن با طور تصادفی و با تعداد رشته موهای کمتر هایلایت روی موها انجام می شود. این روش سبب زیبا تر شدن موها می شود.

صرف نظر از این که از کدام تکنیک  و یا رنگی برای هایلایت مو استفاده شود، تعداد رشته موها و مکان هایی است که آن ها قرار دارد که می تواند زیبا تر جلوه نماید.

بعد از آن رنگ مورد استفاده بسیار مهم است که با توجه به پرنگ پایه مو انتخاب شده و استفاده شود. همچنین موادی که در این هایلایت ها استفاده می شود بسیار مهم است که باعث سوختن مو و یا بد رنگ شدن آن نشود.

در سالن زیبایی انسی صالحی به این موارد بسیار توجه شده است تا از بهترین مارک ها و برند های رنگ مو برای خدمت رسانی بهتر و رسیدن به نتایج زیبا استفاده شود.

رنگ مرود علاقه برای هایلایت چگونه انتخاب می شود؟

در وهله اول خانمی که قصد انجام هایلایت بر روی موی خود را دارد باید در خصوص رنگ پایه موی خود تصمیم بگیرد که آرایشگران، سالن زیبایی انسی صالحی همواره به مراجعه کنندگان عزیز در خصوص طیف رنگ پایه مو و هایلایت توضیحات لازم را داده و عکس های نمونه کار را نشان افراد می دهند تا بتوانند راحت تر انتخاب کنند. سپس با توجه به رنگ پوست و مو نیز رنگ کردن مو و هایلایت ها شروع می شود.

هایلایت مو

بعد از هایلایت مو، چه مراقبت هایی لازم است؟

به دلیل آن که ممکن است موها بعد از هایلایت کمی خشک و شکننده شوند، بنابراین باید از محصولات نرم و مرطوب کننده مو استفاده نمایید تا علاوه بر این که موهای سالمی داشته باشید رنگ هایلایت مویتان بیشتر جلوه نماید.

می توانید از محصولات دارای پروتئین برای تقویت موهای خود استفاده نمایید.

حال برای حفظ رنگ موی خود باید بدانید که از شامپوهای مخصوص استفاده کنید. برخی از شامپو ها برای تثبیت رنگ مو نیز توصیه می شود و می تواند کمک کننده باشد.

در خانم ها داشتن موهای زیبا می تواند زیبایشان را صد چندان کند. یکی از روش های آرایشی که به خانم ها به منظور داشتن موهای زیبا پیشنهاد می شود، هایلایت کردن موهاست. برای دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی می توانید به سالن زیبایی انسی بیوتی (سالن زیبایی انسی صالحی) مراجعه نمایید. برای دریافت وقت می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

آیا انتخاب بهترین سالن زیبایی موثر است؟

در جواب این سوال خانم انسی صالحی این گونه بیان می کنند که انتخاب بهترین سالن زیبایی نتیجه زیبا تری را به همراه خواهد داشت.

در سالن زیبایی انسی به دلیل کمک گرفتن از ماهرترین و با تجربه ترین آرایشگران می توانید به نتیجه دل خواه خود برسید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

3 × چهار =

Call Now Button