NC BEAUTY SALON

روش صحیح کانتور زدن به صورت برای زاویه سازی

روش صحیح کانتور زدن به صورت برای زاویه سازی

میکاپ و آرایش یک از ساده ترین کارهایی است که همه دختران و زنان از انجام آن لذت برده و بارها آن را تجربه کرده اند. یکی از جذاب ترین قانونی که در میکاپ وجود دارد این است که از هیچ قاعده خاصی نیاز نیست پیروی شود. با این حال این را باید دانست که چه نوع میکاپی برای چه صورتی مناسب است تا باعث بهتر دیده شدن افراد شود. روش صحیح کانتور زدن به صورت برای زاویه سازی و یا زاویه سازی صورت یا کانتورینگ یکی از مواردی است که توسط انسی صالحی به کارآموزان و هنرجویان آموزش داده می شود که با استفاده از تکنیک های زاویه سازی صورت، بتوانند جذابیت چهره را افزایش دهند.

بسیاری از افرادی که علاقه زیادی به یادگیری اصولی کانتورینگ صورت دارند می توانند به سالن زیبایی انسی بیوتی مراجعه کرده و زیر نظر میکاپ آرتیست، تمامی اصول را آموزش ببینند.

روش صحیح کانتور زدن به صورت برای زاویه سازی

انسی صالحی میکاپ آرتیست در انسی بیوتی قصد دارند در این مطلب در خصوص روش صحیح کانتور زدن به صورت برای زاویه سازی توضیحاتی را در اختیارتان بگذارند. تا انتها در کنار ما بمانید.

ابزار مورد نیاز برای کانتورینگ

برای انجام هر کاری، ابزار آن بسیار مهم است. پس برای انتخاب لوازم آرایشی باید به کیفیت آن توجه کرد. در ابتدا باید کانسیلر ها را شناخته و بهترین طیف رنگی را انتخاب نمایید.

کانسیلر در دو نوع مایع و جامد در بازار یافت می شود. که برای آرایش های پر رنگ و لعاب بهتر است از کانسیلر های مایع استفاده شود. در صورتی که آرایش ملایم و یا لایت را می پسندید توصیه می شود تا از کانسیلر های جامد استفاده شود.

بعد از انتخاب نوع کانسیلر بهتر است نوع برس یا پدی را که برای میکاپ استفاده می کنید را انتخاب کنید. پد ها به منظور محو کردن خطوط تیره و روشن مورد استفاده قرار می گیرند که با توجه به نیاز باید هر کدام پد جداگانه در نظر گرفت. کانسیلر مایع نیاز به پد آرایشی و کانسلیر جامد نیاز به برس یا همان براش دارد.

آموزش زاویه سازی صورت با کانتورینگ

حال نوبت به تشخیص نوع چهره و نحوه میکاپ صورت است که انسی صالحی میکاپ آرتیست در تهران به توضیح این مورد خواهد پرداخت.

مرحله اول: گریم صورت

در صورتی که پیشانی بلند و کشیده باشد، توصیه می شود تا از کانتور تیره چند خط به صورت مورب از کنار ابرو ها تا محل رویش مو می کشید تا پیشانی را کوچکتر نشان دهد.

برای برجسته سازی گونه ها باید صورت را لمس کرده و به دنبال یک گودی در زیر استخوان گونه بگردید. از این محل باید زدن کانتور را شروع نمایید. برای این کار باید از کانتور تیره باید استفاده کنید.

در افرادی که دارای بینی کشیده ای هستند و مایلند تا بینی شان کوتاه تر نشان داده شود، استفاده از کانتور تیره توصیه می شود. در این مرحله دو خط عمودی بر روی تیه های بینی و به سمت پایین باید کشیده شود. در صورتی بینی کوتاهی داشته و مایل هستید تا بینی را کمی بلند تر نشان دهید این خط ها باید تا مابین خط ابرو ها امتداد داشته باشد.

در صورت نیاز و علاقه به زاویه سازی صورت با کانتور دو طرف خط چانه خطوط مورب باید کشیده شود.

کانتورینگ صورت

مرحله دوم: هایلایت کردن صورت

به منظور برجسته سازی و روشن کردن بخشی هایی از صورت مانند زیر چشم و گونه ها انسی صالحی به هنرجویان توصیه می کند تا از هایلایتر استفاده کنند.

از مزایای استفاده از هایلایتر در گریم این است که باعث افزایش زیبایی و جذابیت آرایش می شود.

نقاطی که برای هایلات کردن منساب هستند:

  • زیرچشم ها
  •  روی گونه ها
  •  وسط پیشانی
  •  میان دو ابرو روی بینی
  • پشت لب ها

مرحله سوم: محو کردن گریم و هایلایت صورت

در صورتی که مایل هستید تا آرایش خود را غلیظ نمایید، انسی صالحی توصیه می کند تا از هایلایتر های مایع استفاده کنید. برای محو کردن هایلایتر پیشانی و فک بهتر است از اسپانج مناسب استفاده شود. استفاده از اسپانج به این صورت است که به آرامی و ضربه ای مانند به قسمت هایی که کانتور و هایلایت زده شده ، ضربه بزنید تا محو شوند.

در صورت این که مشتری خواستار میکاپ ملایم و لایت است، از براش مناسب برای محو کردن گریم و میکاپ استفاده شود.

برای هر فرم از صورت نیاز به استفاده از برخی از تکنیک های ارایشی است که توضیح داده خواهد شد.

میکاپ و آرایش یک از ساده ترین کارهایی است که همه دختران و زنان از انجام آن لذت برده و بارها آن را تجربه کرده اند. یکی از جذاب ترین قانونی که در میکاپ وجود دارد این است که از هیچ قاعده خاصی نیاز نیست پیروی شود. برای دریافت وقت از سالن زیبایی در سهروری می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳ تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

نکته پایانی

از جمله سوالاتی که از انسی صالحی پرسیده می شود این است که از چه نوع کانتورینگ برای میکاپ استفاده شود و مناسب است؟ کانتور پودری و مایع وجود دارد که با توجه به نوع پوست نیز باید آن را انتخاب کرده و استفاده نمود. بهتر است برای پوست های چرب از کانتور های پودری و برای پوست های خشک از کانتور های کرمی استفاده شود.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

18 − 5 =

Call Now Button