NC BEAUTY SALON

گریم صورت یا کانتورینگ

گریم صورت یا کانتورینگ

در خصوص انجام گریم صورت باید به نکات مختلفی توجه کرد. از جمله فرم صورت، که در نتیجه گریم صورت بسیار تاثیر گذار است.

گریم صورت چیست؟

گریم صورت به معنی متعادل سازی و ایجاد حجم و ایجاد گودی در قسمت های لازم می باشد. که این کار باعث رفع ایرادات صورت و زیبا تر شدن و کمک به تعادل کلی صورت می شود. انسی صالحی به عنوان یکی از بهترین میکاپ آرتیست های تهران در این مقاله در خصوص روش های مختلف گریم صورت موارد مهمی را بیان خواهند کرد.

روش های گریم صورت

روش های گریم گونه

گونه به عنوان عضوی مهم در زمان انجام گریم صورت محسوب می شود باید تکنیک هایی را در خصوص نحوه گریم کردن گونه دانست تا کانتورینگ صورت مطلوب شود. به همین دلیل انمسی صالحی در خصوص شیوه گریم گونه مواردی را به افرادی که می خواهند گریم صورت را آموزش ببینند، نکاتی را بیان می کنند.

نحوه گریم گونه

گریم زیبایی صورت به عنوان تکنیکی مفید جهت زمینه سازی موثر برای شروع میکاپ انجام می شود.

کابرد فون ها در گریم گونه چیست؟

برای نشان دادن برجستگی ها از فون های روشن استفاده می شود. در مقابل برای ایجاد گودی و فرورفتگی در صورت و ایجاد حجم از فون های تیره استفاده می شود.

به همین منظور برای گریم گونه ها و اصولا در هر یک از بخش های گریم زیبایی صورت باید با استفاده از فون های روشن و تیره به اصلاح فرم گونه ها و یا در مواردی با تکنیک سایه روشن، به ایجاد خطای دید در این ناحیه پرداخت.

تا به این ترتیب عیوب صورت کمتر دیده شده و مشکل عدم برجستگی یا گونه های نا متقارن و در مواردی مانند گونه های تخت و فرورفته رفع ایراد صورت گردد و چهره افراد زیباتر به نظر برسد.

در این حالت می گوییم که چهره افراد با استفاده از تکنیک گریم گرونه ها شکیل تر و بی عیب تر به نظر می آید. مواد لازم مورد نیاز ما برای این کار فون هر رنگ با زمینه طبیعی پوست شخص و فون هایی تیره و روشن با دو درجه اختلاف از فون زمینه می باشد. برای استفاده بهتر و آسان تر از فون ها در گریم گونه، می بایست از قلم موهای میکاپ با پهنای مناسب و یا اسفنج استفاده نمود.

گریم گونه ها نیز مانند گریم تک تک اعضای چهره از فون زمینه (پوست صورت)شروع شده و به وسیله پودر نیکس تثبیت خواهد شد.

اگر در تهران زندگی می کنید و به دنبال یافتن یک آرایشگاه و آرایشگر خوب و متخصصی هستید و یا به دنبال یک سالن زیبایی برای آموزش حرفه ای گریم صورت و گونه هستید، بهتر است از راه های گوناگونی مانند تحقیقات میدانی و پرس و جو از مشتریان سابق آن و همینطور مشاهده نمونه کار های انواع خدمات سالن زیبایی مانند آرایش عروس ها در انواع سبک های مختلفی اروپایی، آسیایی آن را پیدا کنید . برای دریافت بهترین و با کیفیت ترین خدمات زیبایی و آموزشی می توانید به سالن زیبایی انسی بیوتی (سالن زیبایی انسی صالحی) مراجعه نمایید. برای دریافت وقت می توانید با شماره های ۰۹۱۲۵۵۷۶۹۳۵ و ۰۹۱۲۸۴۹۵۸۹۳تماس حاصل نمایید. همچنین می توانید نمونه کار های انسی بیوتی را در اینستاگرام دنبال کنید.

برای دریافت نکات و آموزش بیشتر در خصوص گریم صورت و گونه با ما همراه باشید.

۰ دیدگاه

یک دیدگاه بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

شش + 9 =

Call Now Button